آخرین اخبار

در پی سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری درباره جمعیت، مراسم روز ملی جمعیت در روز ۳۰ اردیبهشت سال جاری با مشارکت دستگاههای اجرایی استان در سمنان برگزار می گردد.


به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان سمنان، اولین جلسه هم اندیشی برگزاری مراسم روز ملی جمعیت با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی استان در اداره کل ثبت احوال استان سمنان برگزار گردید.
مهندس قندالی مدیرکل ثبت احوال استان سمنان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص جمعیت اشاره کرد و گفت: اجرای منویات رهبر معظم با همکاری و تعامل دستگاههای اجرایی به ثمر خواهد رسید و از نمایندگان حاضر در جلسه خواست با مشارکت در برگزاری این مراسم قدم مؤثری در بحث کمیت و کیفیت جمعیت بردارند.
در ادامه دکتر جندقی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت استان سمنان ضمن اشاره به رشد ۱/۲ درصدی جمعیت اظهار داشت: با روند رشدی که شاهد هستیم جمعیت ما به سمت سالمندی پیش خواهد رفت و توجه ویژه به قشر سالمند و ضرورت شرایط زندگی سالم برای آنان امری ضروری است.
در پایان پس از تبادل نظر در خصوص برگزاری مراسم روز ملی جمعیت مقرر گردید:
- مراسم روز ملی جمعیت در ۳۰ اردیبهشت مصادف با جشن میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) در تالار کومش سمنان برگزار گردد.
- حضور مهندس قندالی و کارشناسان جمعیت در برنامه تلویزیونی پرسمان که در خصوص جمعیت می باشد.
- تمهیدات لازم در خصوص حضور سخنرانان کشوری در مراسم توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان.
- برپایی نمایشگاه جمعیت همزمان با آغاز مراسم روز ملی جمعیت در محل همایش.
- سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان با همکاری روابط عمومی ثبت احوال استان جهت اطلاع رسانی همایش و نصب بنر در سطح شهر هماهنگی لازم را انجام نماید.

 

 


گروه کاربری:          نسخه چاپی
تاریخ ثبت : ۱۳۹۸/۲/۲۲
کلمات کلیدی :
سیاستهای ابلاغی,